نمایشگاه BAUMA 2019

“تاثیر نوآوری” شعار فستالپین در نمایشگاه Bauma سال جاری بود. Bauma بزرگترین نمایشگاه در زمینه ماشین‌آلات ساخت و ساز جهان می‌باشد. بیش از ۶۲۰،۰۰۰ بازدید کننده توانستند با جدیدترین نوآوری محصولات در غرفه فستالپین آشنا شوند.

Bauma امسال تماماً در مورد راه حل‌های پایدار و دیجیتال بود. دیجیتال سازی نیز یک مگاترند در صنعت ماشین‌آلات و ساخت و ساز به حساب می‌آید و زمینه‌ای برای فستالپین فراهم ساخته تا در آن مشتریان را نسبت به نوآوری‌های جدید آشنا و آگاه سازد. در یک فضای بسیار مناسب که مخصوص نمایشگاه طراحی شده بود، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان توانستند با راه حل‌های پیشرفته فستالپین به طور چشمگیر آشنا شوند.

تاثیر نوآوری - voestalpine

” یک جوشکار هوشمند شوید” شعار دومین نمایشگاه تجاری بود که در آن ماشین حساب جوشکاری فستالپین به کاربران علاقه‌مند معرفی شد. اپلیکیشن ماشین حساب جوشکاری فستالپین کاربران را قادر می‌سازد محاسبات بسیار پیچیده و وقت‌گیر مورد نیاز برای فرآیندهای جوشکاری را به راحتی انجام دهند. محاسبات در زمانی بسیار کوتاه و تنها با فشار یک دکمه انجام می‌شوند.

برجستگی‌های دنیای دیجیتال هیجان انگیز و مهم هستند، اما راه حل‌های فولادی هنوز هم نیازمند نوآوری و کار بیشتر است. در زمینه اجزای ماشین و مواد، فستالپین پیشرفت‌های بسیار مهم و جدیدی را ارائه داده است. توسعه مداوم و بهینه‌سازی مستمر منجر به تولید مواد سبک وزن و مستحکم‌تر می‌شود، و متریال مصرفی را بسیار ارزان‌تر و به صرفه‌تر می‌کند. بازدیدکنندگان توانستند این نکته را در بسیاری از مواردی که در نمایشگاه ارائه شده بود به خوبی مشاهده کنند. هایلایت‌هایی که شامل ساخت پروفیل‌های کابین (cabin profiles) جدید از سوی شرکای فستالپین، Sadef و Krems و ورق‌های فولادی بهینه‌سازی شده جهت مصرف در دیواره‌های نگه دارنده ساخت Profilafroid بودند.

علاوه بر استقبال بینظیر، نمایشگاه Bauma نتایج بیزینسی قابل قبولی را نیز به همراه داشت. Dominique Dumanski، مدیر تولید فستالپین می‌گوید: “ما از Bauma 2019 بسیار راضی هستیم. مشارکت‌های بین المللی در سطح بسیار بالایی بود، که بیانگر سطح بالای کیفیت محصولات ماست. همانند سال‌های قبل، فستالپین یک بار دیگر مهمان نوازی بسیار گرمی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه داشت تا بتوانند به دور از همهمه استراحت کنند. در نتیجه بازدیدکنندگان توانستند در بین سیل عظیمی از محصولات با تکنولوژی بالا، نوآوری، نیروی محرکه قوی و برداشتن گام‌های عظیم در صنعت برای آینده‌ای بهتر لذت لازم را نیز در یک فضای اتریشی ببرند.