چرا دورستات؟

خدمات دورستات Durostat

خدمات فراتر از انتظار

آمادگی ما برای تحویل دورستات® با گرید، ضخامت، عرض و طول متفاوت، تنوع کم نظیری را در اختیار مشتری می‌گذارد و او را در کاهش هزینه‌های تولید و تصمیم‌گیری یاری می‌کند. ما سعی بر این داریم تا برای درخواست‌های خاص نیز زمان تحویل کمی را پیشنهاد دهیم. تدارکات انبارهای ما در تهران و اصفهان می‌توانند به خوبی ما را در ارائه تحویل فوری یاری کنند. ما در موقعیتی هستیم تا بتوانیم به سرعت نیازهای شما را برآورده سازیم و بر اساس درخواست شما، مقادیر کوچک و برش‌های مورد نیازتان را ارائه دهیم. متخصصان ما خوشحال خواهند شد که پاسخگوی تمام نیازها و دلنگرانی‌های شما باشند.

بالاترین کیفیت دورستات Durostat

بالاترین کیفیت با ضمانت

خواص عالی گریدهای مختلف ورق ضد سایش دورستات®، همچنین کیفیت و تکنولوژی پیشرفته تولید این ورق، موجب جلوگیری از دوباره کاری می‌شود و امکان شروع سریع تولید را برای شما فراهم می‌آورد. این مساله موجب کاهش هر گونه هدر رفتن وقت و مواد می‌شود و بهره‌وری را نیز افزایش می‌دهد.

ابعاد مورد درخواست دورستات Durostat

اتصالات جوش عالی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دورستات® موفق به تولید ورق‌های نازک‌تر و با عرض بیشتر شده است که استفاده از آن‌ها در تولید تریلرها، تیپرها و سایر تجهیزات همواره کاهش وزن را به همراه دارد. در عین حال پیچیدگی این تجهیزات به صورت قابل توجهی در حال افزایش است. به منظور رفع نیاز این تغییرات مدام در متریال مصرفی، ما به شما ورق‌های ویژه جوشکاری لیزر (laser welded) و جوشکاری ترکیبی لیزر (laser hybrid welded) برش داده شده از ورق‌های نورد گرم شده را پیشنهاد می‌کنیم.

خصوصیات جوش‌های با کیفیت بالا

  • اتصالات نازک تر، پهن‌تر، مقاوم در برابر سایش و صافی سطح عالی
  • قابلیت جوش ورق‌ها با ضخامت و گریدهای مختلف به یکدیگر
  • اتصالات ایجاد شده به روش‌های جوشکاری لیزر و جوشکاری ترکیبی لیزر

با توانایی های دورستات® آشنا شوید!

ورق ضد سایش دورستات® را می‌توان در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده کرد. ما به مشتریان خود بالاترین استانداردهای کیفیت را ارائه می‌دهیم. دورستات® یک فولاد مقاوم در برابر سایش با خواص عالی است که استانداردهای جدیدی را در مقاومت به سایش و سختی ایجاد کرده است.

دیاگرام دورستات Durostat