ماشین حساب جوشکاری

ماشین حساب جوشکاری دورستات Durostat

ماشین حساب جوشکاری جدید توسط voestalpine

جوش یک فرآیند پیچیده است. صرف نظر از تکنولوژی جوشکاری مورد نیاز، طراحی‌های پیچیده نیازمند حساسیت زیادی در مهندسی، درک عمیق از متریال‌های مختلف و همچنین محاسبات گسترده و عمیق است. تاکنون، این محاسبات نیاز به تلاش فراوان داشته و بسیار وقت‌گیر بوده‌اند.

الان دانلود کنید!

نرم افزار جدید ماشین حساب جوشکاری Voestalpine را بر روی گوشی‌های هوشمند، تبلت یا لپ‌تاپ خود دانلود کنید. نسخه آندروید در Google Play و نسخه iOS را از App Store دانلود نمایید.

دانلود برای اندروید
دانلود برای آیفون

نسخه دسکتاپ

نسخه دسکتاپ از لینک زیر در دسترس است:

نسخه دسکتاپ
نسخه دسکتاپ جوشکاری دورستات Durostat

برنامه ماشین حساب جوشکاری از برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی کارهای جوشکاری مانند محاسبه زمان خنک کننده، درجه حرارت پیش گرمایش و یا محاسبه مقادیر فلزی مورد نیاز پشتیبانی می‌کند. به عنوان یک توسعه مشترک بین بخش فولاد Voestalpine و بهلر ولدینگ (Böhler Welding)، برنامه در حال حاضر برای آندروید در فروشگاه Google Play و برای iOS در App Store در دسترس است. نسخه دسکتاپ نیز موجود است:

بهینه سازی شکاف جوش فقط با یک کلیک:

میزان خنک کنندگی t8/5 مطابق با استاندارد EN 1011-2: بررسی اینکه آیا پارامترهای جوشکاری انتخاب شده در محدوده پردازش توصیه شده هستند یا اینکه نیاز به بهینه‌سازی برای تولید شکاف جوشکاری مورد نیاز است. محاسبه یکپارچه سازی امکان انجام کارهای جوش را در صورت نیاز فراهم می‌کند. درجه پیش گرمایش Tp: محاسبه اینکه آیا فولادهای غیر آهنی و کم آلیاژ (مطابق با استاندارد EN 1011-2، ضمیمه C.3، طراحی CET و مطابق با ANSI / AWS D1.1، ضمیمه H، طراحی Pcm) قبل از جوشکاری باید به منظور جلوگیری از ترک خوردگی سرد حرارت داده شوند. نیاز به خشک کردن لبه‌ای بر اساس شرایط آب و هوایی مورد بررسی قرار گرفته است.

محاسبات مقدار مواد پرکننده: فقط مقدار مناسب فلز پرکننده در هر شکاف جوش.